31 Травня 2016 p.
Актуальні теми
Міенергоугля: Ціна вугілля повинна знову вирости
Міністерство енергетики та вугільної промисловості прогнозує подальше збільшення ціни вугілля, нібито "до європейських цін". При цьому, європейська ціна вугілля вже закладена у вартість електроенергії, згідно з формулою, нещодавно затвердженої НКРЕКУ.
27 Травня 2016 p. 13:50
Укрзалізниця пустила додаткові поїзди до Дня Конституції
Укрзалізниця призначила по два додаткові поїзди у східному та західному напрямках на свята Трійці та до Дня Конституції. Поїзди прямуватимуть з Києва до до Львова, Хмельницького, Дніпра й Сум.
27 Травня 2016 p. 13:00
Мінрегіон сподівається на створення ринку поводження з побутовими відходами
В Мінрегіоні сподіваються, що із прийняттям законопроету "Про житлово-комунальні послуги", відбудеться демонополізація ринку переробки та захоронення побутових відходів, а також налагодження систем когенерації за допомогою біогазу з відходів.
27 Травня 2016 p. 11:59

УК Як отримати субсидію за спрощеною процедурою

УК Телефони та адреси ЖЕКів України

УК Як заповнювати документи на субсидію 

 

Loading...
Публікації всі

Публікації

З 1 травня в країні діє єдина ціна для населення і промисловості - 6879 гривень за тис. Куб. м. Для підприємств теплокомуненерго ціна виросла в 2,28 рази. Раніше газ для ТКЕ коштував 3004 гривні за тис куб.м.
18 Травня 2016 p.
2
уряд
На минулому тижні, народні депутати України під час засідання Верховної Ради проголосували за призначення членів нового Кабінету міністрів. Голосували за склад уряду списком. За відповідне рішення віддали 239 голосів.
23 Квітня 2016 p.
1
газ
КААС визнав законною постанову НКРЕКП про підвищення цін на газ для населення з 1 квітня 2015 р. Таким чином, скасувавши Постанову Окружного адмінсуду Києва, яка задовольнила позов кількох фізичних осіб про визнання незаконним відповідного рішення НКРЕКП
14 Квітня 2016 p.
2
стимулююче тариоутворення
НКРЕКП почне приймати матеріали від енергопостачальних компаній для встановлення тарифів зі стимулюючим (RAB) регулюванням вже з 1 липня поточного року. Застосування стимулюючого регулування має надати можливість компаніям залучати інвестиції в мережі та
12 Квітня 2016 p.
1
енергоефективність монетизація
За прогнозами очільника Мінрегіону Генадія Зубка, в наступному році на субсидії може піти до 80 млрд бюджетних коштів. Якщо частину цих субсидій монетизувати і вкласти в енергоефективність, можна буде економити мільярди кубометрів газу
01 Квітня 2016 p.
1
Уряд визначив процедуру списання з балансу міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, державними підприємствами та ОСМ багатоквартирних будинків, у яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності
30 Березня 2016 p.
Яка нерухомість не обкладається податком
Роз'яснення фіскальної служби щодо того, які об'єкти житлової та нежитлової нерухомості обкладаються податком на нерухомість.
28 Березня 2016 p.
Оренда житла: як отримати субсидію
Впродовж минулого року уряд шість разів переглядав порядок надання населенню субсидій на оплату ЖКП, щоразу його спрощуючи. Однак, не зважаючи на це, у громадян досі виникає ряд запитань, зокрема, як отримати субсидію орендарю квартири.
26 Березня 2016 p.
ремонт доріг
У 2016 році на ремонти доріг виділено 3,5 млрд грн, яких, за оцінками "Укравтодору" вистачить лише трохи більше ніж на 700 км доріг, у той час, коли ремонту потребують 40 тис км доріг.
25 Березня 2016 p.
сантехнік
Комунальні байки - всі вигадані історії з життя. Однак, як відомо, в кожній вигадці - тільки частка вигадки. Сьогодні пропонуємо байку про те, як працівники ЖКГ до професійного свята готувалися.
19 Березня 2016 p.
1
платіжка
Всупереч законодавству, «Київенерго» та «Київгаз» самовільно позбавляють киян субсидій на свої послуги. При цьому монополісти отримують субвенції від держави на компенсацію субсидій своїм споживачам. Цьогоріч у держбюджеті передбачено 35 млрд грн

17