13 Грудня 2018 p.
Актуальні теми
Одержувачів субсидій поділять на «чорний» і «білий» списки
В Україні з'явиться нова система перевірки субсідіантов, згідно з якою одержувачів державної допомоги розділять на так списку - «чорний» і «білий»
13 Грудня 2018 p. 16:15
З наступного року постачання електричної енергії споживачам здійснюється за вільними цінами
З 1 січня 2019 року втрачає чинність постанова про зонний облік електроенергії для непобутових споживачів - підприємств та бюджетних установ.
13 Грудня 2018 p. 13:00
НКРЕКП завершила розгляд питань встановлення тарифів на тепло для своїх ліцензіатів
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг завершила розгляд питань встановлення тарифів на тепло для 26 ліцензіатів
13 Грудня 2018 p. 12:12

УК NEW Зміни в наданні субсидій для оплати ЖКП

УК NEW Субсидії на опалення нараховуватимуть за новим принципом

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

УК  Кому потрібно повторно переоформити субсидію?

 

Погода
Публікації всі

Публікації

З метою реалізації першого етапу Енергетичної стратегії України урядом розроблений План заходів, який у 2018 році передбачає розробку та прийняття нормативно-правових актів для запровадження електронної платформи торгівлі біологічними видами палива.
Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.
З січня 2019 року починається перший етап державної реформи ринку електроенергії, націлений на те, щоб він почав працювати за європейською моделлю.
28 Листопада 2018 p.
1
У зв'язку з рішенням про введення військового стану, Мінсоцполітики повідомило, що усі державні установи, що відповідають за впровадження соціальної політики працюватимуть згідно зі звичайним графіком роботи.
27 Листопада 2018 p.
Рівень технологічного розвитку дозволяє реалізувати проекти перетворення скидної теплової енергії в теплову енергію інших параметрів, холод та електричну енергію в т.ч. здійснювати накопичення теплової енергії для подальшого використання.
22 Листопада 2018 p.
1
Цьогоріч у чималій кількості міст початок опалювального сезону затягнувся, а в деяких спричинив мало не революційні події. Люди залишаються без тепла з технічних причин, або ж через багатомільйонні борги тепловиків за газ.
Починаючи з січня 2019 року в Україні запровадять надання пільг та субсидій у грошовій формі. Мінсоцполітики фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету міністрів України.
20 Листопада 2018 p.
Для створення системи електронної торгівлі біопаливом необхідно розробити не лише зміни до Законів України, а й ряд підзаконних актів, що врегулюють питання функціонування системи електронної торгівлі біопаливом.
Кабмін вніс зміни до чинного порядку призначення житлових субсидій для сплати житлово-комунальних послуг. На думку урядовців запропоновані зміни повинні розширити коло їх отримувачів.
26 Жовтня 2018 p.
2
Враховуючи результати проведеної верифікації субсидіантів, Уряд вніс зміни в процедуру оформлення допомоги для сплати житлово-комунальних послуг.
22 Жовтня 2018 p.
2
Однією з перешкод для широкого впровадження проектів з виробництва теплової та електричної енергії з біомаси є відсутність ринку біопалива, який дозволяв би покупцям і продавцям вести торгівлю на умовах конкуренції


17