13 Липня 2024 p.
Актуальні теми
Депутати розглянуть законопроєкт щодо скасування переходу з літнього на зимовий час
Згідно попереднього порядку денного на найближчому пленарному тижні Рада розгляне вже у другому читанні законопроєкт спікера #4201, який передбачає скасування в Україні переходу з літнього на зимовий час і навпаки.
12 Липня 2024 p. 13:15
Українським переселенцям виплатять субсидію на оренду житла - Мінсоцполітики
Українським переселенцям виплатять субсидію на оренду житла, пілотну програму можуть запровадити в одному або кількох регіонах для оцінки її ефективності.
12 Липня 2024 p. 12:30
Інфляція з початку року збільшилась до 4,8% - Держстат
Зростання споживчих цін в Україні в червні 2024 року прискорилося до 2,2% з 0,6% у травні, 0,2% у квітні, 0,5% у березні, 0,3% у лютому і 0,4% у січні
12 Липня 2024 p. 10:40

 
 


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

Публікації всі

Публікації

Щоб забезпечити собі мінімально комфортне проходження опалювального сезону, жителі багатоквартирних будинків можуть домовитися про встановлення генераторів
10 Липня 2024 p.
Скільки черг засовувати у всіх регіонах одночасно – визначає Диспетчерський центр «Укренерго» для компенсації дефіциту енергії в системі.
Тепер її коштом ОСББ та ЖБК зможуть купувати та улаштовувати генеруючі установки, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел, а також установки зберігання електричної енергії та допоміжне обладнання.
08 Липня 2024 p.
Зміни в законодавстві дозволяють ОСББ набути статусу активного споживача та здійснювати продаж надлишків виробленої та не спожитої електричної енергії за механізмом самовиробництва своєму електропостачальнику
08 Липня 2024 p.
Пенсіонери можуть отримати додаткові виплати до Дня Незалежності України в серпні. Для цього потрібно подати заяву на отримання разової грошової допомоги до 1 серпня
05 Липня 2024 p.
Більшість багатоквартирних будинків в Україні підключені до централізованого опалення без можливості регулювання параметрів теплоносія у внутрішньобудинковій системі опалення.
28 Червня 2024 p.
YASNO зібрало відповіді на найчастіші запитання, що виникають стосовно повернення електропостачання.
27 Червня 2024 p.
У середньому сучасний кондиціонер для охолодження приміщення у 30 м² споживає приблизно 1 кВт*год. Чим вища температура, тим більше електроенергії буде використовуватися.
27 Червня 2024 p.
Перелік одержувачів виплат визнається з урахуванням інформації, що міститься в базах даних ПФУ. Виплата допомоги проводиться без звернення особи до ВПП чи до ПФУ.
21 Червня 2024 p.
Українці, які не мають достатнього страхового стажу для пенсії за віком, можуть отримувати державну соціальну допомогу.
18 Червня 2024 p.
Збільшення виплат відбудеться у зв'язку з квітневим перерахунком. Сума для кожного пенсіонера – індивідуальна.
11 Червня 2024 p.
17