«Київенерго» виконує план на 12,4%

Станом на 11 жовтня підключено 12,4% від усіх споживачів, за централізоване опалення яких несе відповідальність ПАТ «Київенерго»

Фахівці Публічного акціонерного товариства «Київенерго» підключили до централізованого опалення 2 тис. об‘єктів. Зокрема, вже підключені 1185 житлових будинків, 410 дитячих садків, 125 шкіл і 251 лікувальний заклад.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі «Київенерго».

Найбільше житлових будинків підключено в Солом‘янському (180), Голосіївському (176) і Подільському (139) районах.

Таким чином, станом на 11 жовтня загалом підключено 12,4% від усіх споживачів, за централізоване опалення яких несе відповідальність «Київенерго».

Компанія здійснює запуск теплоносія у всіх районах столиці одночасно відповідно до графіка, затвердженого Київською міською державною адміністрацією (КМДА). Процес підключення відбувається цілодобово.

Як повідомляла раніше «У.К.», ще до 8 жовтня «Київенерго» розпочало опалення об‘єктів соцсфери за їхніми заявками, 10 жовтня – житлових будинків.

Відповідно до розпорядження КМДА підключення систем теплопостачання столиці відбувається у 3 етапи, починаючи з 8 жовтня. Перший етап – підключення дитсадків, пологових будинків і лікарень, другий — загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до їхніх заявок, третій — житлових будинків і адміністративних будівель установ та організацій (за заявками їхніх керівників), починаючи з 10 жовтня.  

 
Коментарі (0)