ГоловнаНовини ЖКГ«Рояль в кущах», скейт-парки та амбулаторії – «родзинки» Шевченківського району столиці

«Рояль в кущах», скейт-парки та амбулаторії – «родзинки» Шевченківського району столиці

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 20-ї річниці проголошення незалежності України в Шевченківському районі Києва відбудуться різноманітні культурно-мистецькі та спортивні заходи.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Шевченківської РДА.18 серпня 2011 року в Національному

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 20-ї річниці проголошення незалежності України в Шевченківському районі Києва відбудуться різноманітні культурно-мистецькі та спортивні заходи.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Шевченківської РДА.

18 серпня 2011 року в Національному заповіднику «Софія Київська» урочисто відкриється експозиційна виставка «Шевченківський район в історії державотворення України».

22 серпня відбудеться відкриття пам'ятника Б. Грінченку у сквері поряд з адміністративним корпусом університету, що носить його ім'я по вул. Воровського, 18/2.

24 серпня в парку Т.Шевченка відбудеться святковий концерт за участю кращих художніх колективів, майстрів мистецтв Шевченківського району м. Києва – «Моя Вкраїно, вільна й незалежна, живи, цвіти, будь вічно молода!».

За адресою вул. Б.Хмельницького, 37/2 планується встановлення нового арт-проекту «Рояль в кущах». Ця інтерактивна мозаїчна скульптура приурочена ще й до ювілею Фредеріка Шопена. Паркова скульптура білого кольору з червоними квітками кольору прапору Польщі виготовлена у формі рояля (2х2 м) та оснащена музично-технічними датчиками: при наближенні до рояля звучатимуть фрагменти творів Шопена. На внутрішньо-механічному корпусі інструмента замість молоточків та струн буде квіткова композиція.

Крім того, планується відкрити 3 амбулаторії сімейної медицини (вул. Баумана, 25; вул. Теліги, 9; вул. Татарська, 1-в); виконати благоустрій 2 скверів по вул. Татарська, 36/5 та вул. Мельникова, 9 з облаштуванням там ігрових дитячих майданчиків та місць відпочинку; відновити роботу трьох фонтанів у парку Т.Шевченка (фонтан «Чорне море» вже відремонтовано і він функціонує); облаштувати місця дозвілля молоді та підлітків, так звані скейт-парки, в парках ім. О.Пушкіна та «Нивки», а також біля метро «Дорогожичі».

До свята комунальні підприємства району активно працюють над покращанням благоустрою території району - як центральної її частини, так і віддалених місць (слідкують за станом житлових будинків, доріг, прибудинкових територій тощо). Особлива увага приділяється впорядкуванню територій, прилеглих до пам'ятників Володимиру Великому, Т.Шевченку, М.Грушевському, Європейської площі, Майдану Незалежності, вулиці Хрещатик.

 
Коментарі (0)