ГоловнаНовини ЖКГТранспорт«Укрзалізниця» привчає пасажирів до нових правил і... скасовує поїзди

«Укрзалізниця» привчає пасажирів до нових правил і... скасовує поїзди

Пасажиропотік на Придніпровській залізниці (обслуговують шляхи Дніпропетровської, частково Запорізької областей та Криму) в порівнянні з літнім періодом знизився вдвічі. Про це повідомляє офіційний сайт ПЗ. Тепер пасажири можуть без проблем купувати квитки на всі напрямки, але подорожувати доведетьс

Пасажиропотік на Придніпровській залізниці (обслуговують шляхи Дніпропетровської, частково Запорізької областей та Криму) в порівнянні з літнім періодом знизився вдвічі. Про це повідомляє офіційний сайт ПЗ. Тепер пасажири можуть без проблем купувати квитки на всі напрямки, але подорожувати доведеться вже з урахуванням нововведень, які залізничники ввели наприкінці літа.

Перш за все, Придніпровська залізниця хоче привчити пасажирів купувати квитки на поїзд за допомогою інтернету – оформити квиток на потрібний рейс (у тому числі і міжнародний) можна на сайті «Укрзалізниці». Для популяризації цієї послуги залізничники навіть знизили на 9 гривень вартість інтернет-квитка. «Люди вже оцінили зручність інтернет-замовлень, адже не треба стояти в чергах, і число таких замовлень помітно зросло. Та й Придніпровській залізниці це зручно», - розповіла глава прес-служби ПЗ Ірина Козлова. Її слова підтверджують і відгуки пасажирів, уже освоїли практику інтернет-замовлення.

Вже на початку наступного року на вокзалах повинні з'явитися автомати самообслуговування, в яких городяни і гості міста зможуть замовити і навіть роздрукувати проїзні документи. До речі, в цих автоматах можна буде зробити навіть попереднє замовлення – за 45 діб до відправлення поїзда, а на окремі напрямки – за 90 діб.

Нові правила істотно ускладнюють перевіз в поїздах та електричках домашніх тварин. Відтепер пасажири з собаками і кішками зможуть подорожувати лише в купейних вагонах. А якщо собака в холці вище 45 см, то господар зобов'язаний викупити за повною вартістю всі чотири місця в купе (наприклад, з Дніпра до Києва поїздка з великогабаритним улюбленцем коштуватиме приблизно 700 грн). А от у приміських поїздах домашнім улюбленцям надають менш комфортні умови: у електричках собак дозволено перевозити тільки в тамбурі вагона, а господар зобов'язаний стежити за твариною і при необхідності прибирати за нею.

Згідно з новими правилами, забуті у вагоні речі неуважному власникові безкоштовно не віддадуть. Те ж стосується і пасажирів, що відстали від поїзда. За повернення речі або цілого багажу залізниця візьме 20 грн. «Звертатися за забутими речами потрібно до начальника поїзда або до диспетчера станції», - пояснили на центральному залізничному вокзалі Дніпра.

Окрім цього, з 3 жовтня до 5 листопада поїзда на Харків будуть відходити з Дніпропетровська за зміненим розкладом. Як повідомили в прес-службі Південної залізниці (обслуговує Харківську, Полтавську і Сумську області), це пов'язано з ремонтом лінії і систем електропостачання та зв'язку в районі Лозівського залізничного вузла.

У розкладі заплановані наступні зміни: № 81 «Харків–Сімферополь» відправлятиметься о 21:40 замість 21:20; № 82 «Сімферополь–Харків» відправлятиметься о 21:25 замість 22:30; № 8 «Севастополь–С.-Петербург» відправлятиметься о 21:00 замість 21:55; № 16 «Дніпропетровськ-Москва» буде відправлятися в 13:52 замість 14:15; № 68 «Сімферополь–Москва» буде відправлятися об 11:37 замість 12:12; № 100 «Сімферополь–Мінськ» відправлятиметься о 12:55 замість 13:35. А поїзди № 819 «Харків–Запоріжжя» і № 803 «Харків–Дніпропетровськ» будуть скасовані.

Джерело – газета «Сегодня»

 
Коментарі (0)