ГоловнаНовини ЖКГМістобудуванняІнженерні мережі українських міст зношені на 80%

Інженерні мережі українських міст зношені на 80%

Конфедерація будівельників України попередила про зростання числа проривів і аварій на міських трубопроводах через їх сильного зносу

Конфедерація будівельників України попередила про зростання числа проривів і аварій на міських трубопроводах через їх сильного зносу.

Інженерні мережі українських міст зношені на 80%

Кожен день приносить новини про аварії на мережах, адже інженерні мережі міст зношені більш ніж на 80%. Про це заявив президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе.

«Міська влада повинні системно вирішувати цю проблему, залучаючи цільові кредитні ресурси і вибираючи інноваційні технології та нові матеріали. Одна з таких інновацій - безтраншейний метод санації (реконструкції) трубопровідних систем, який дозволяє прокласти нові трубопроводи всередині існуючих без розкопки і демонтажу старих. За цією технологією вже реконструйовано каналізаційний колектор по Оболонському проспекту від станції метро Мінська до станції метро Оболонь », - зазначив він.

Лев Парцхаладзе додав, що за цим методом - в трубу, що підлягає реконструкції, вводиться гнучкий полімерний рукав зі склопластику, який після затвердіння є новою надміцний трубу, яка повністю приймає на себе всі навантаження.

 

 
Коментарі (0)