ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГОтримувачі субсидій повинні подати нову заявку на її отримання

Отримувачі субсидій повинні подати нову заявку на її отримання

Починаючи з травня, отримувачі субсидій повинні будуть подати нову заявку на її отримання. Заявки можна буде подавати протягом наступних 5 місяців. Зробити це можна також онлайн або поштою.
В Україні, починаючи з травня цього року, отримувачі субсидій повинні будуть подати нову заявку на її отримання. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомила пресслужба Кабміна.
 
“Починаючи з травня, отримувачі субсидій повинні будуть подати нову заявку на її отримання. Заявки можна буде подавати протягом наступних 5 місяців. Зробити це можна також онлайн або поштою”, — говориться у повідомлені.
 
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав основні зміни:
  • наразі 92% українців, які отримують субсидії, отримують її у грошовій готівковій формі. З травня всі 100% будуть отримувати субсидію живими грошима.
  • вводяться деякі нові правила щодо тих, кому субсидія призначатися не буде. Якщо хтось має на депозитному рахунку в банку більше 100 тисяч гривень, купує нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень — їм субсидію не призначать.
  • для більшості отримувачів субсидій, як запевняють в уряді, нічого не зміниться. Просто "держава збільшує та платить допомогу саме тим, хто цього потребує" - через механізм верифікації субсидій.
Раніше, Кабмін посилив умови щодо надання субсидій. Рішення було ухвалено 14 квітня. Відтепер такої допомоги будуть позбавлені люди у разі вартісної покупки на 50 тис. грн, буде братися до уваги, зокрема, купівля громадянами інвалюти, металів, наявність депозитів. Також місцеві комісії не зможуть призначати житлові субсидії в окремих випадках.

В Україні близько 3 мільйонів домогосподарств отримують житлову субсидію. Щодо того, скількох людей позбавили субсидій унаслідок перевірки, до прикладу, за 2021 рік, у Мінсоцполітики кажуть, що "якщо говорити про те, що виявляє верифікація, то це 2-3%".   

 
Коментарі (0)