ГоловнаНовини ЖКГТранспортШвидкісну електричку до «Борисполя» запустять до Євро-2012 - Попов

Швидкісну електричку до «Борисполя» запустять до Євро-2012 - Попов

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов не виключає, що швидкісну електричку від Києва до аеропорту «Бориспіль» зможуть запустити вже до Євро-2012. Про це він сказав 29 вересня під час круглого столу з обговорення питань розвитку транспортної інфраструктури столи

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов не виключає, що швидкісну електричку від Києва до аеропорту «Бориспіль» зможуть запустити вже до Євро-2012.

Про це він сказав 29 вересня під час круглого столу з обговорення питань розвитку транспортної інфраструктури столиці в рамках проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року, організованого, зокрема, КМДА та Інститутом Горшеніна, інформує прес-служба КМДА.

«Що стосується сполучння Бориспіль-Київ, то цей проект розглядається. Він реалізується за короткий період часу, навіть, можливо, в найближчі терміни, можливо, навіть до Євро. Він буде реалізований швидко, оскільки буде задіяна вже існуюча залізниця», - сказав Попов.

За його словами, займається цим проектом і є організатором відповідних робіт Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами, яке очолює Владислав Каськів.

«Я знаю, що ведуться переговори щодо польського фінансування даного проекту», - додав Попов.

Рухомий склад для цих пасажироперевезень, на його думку, може забезпечити вітчизняний завод: «Зараз такі локомотиви можуть випускатися на Крюківському вагонобудівному заводі».

 
Коментарі (0)