30 Квітня 2017 p.
Питання та відповіді
123...323334

КП «Вода Донбасу» не видає технічні умови на заміну

лічильника холодної води

, так як немає можливості його встановити в горизонтальному положенні. Чи правомірні їхні дії?

27.06.2008 року наказом № 190 Міністерства житлово-комунального господарства України затверджені Правила користування системами центрального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, які визначають порядок користування системами централізованого комунального постачання та водовідведення.
 
Згідно з п. 4.3 даних Правил, технічні умови видаються з урахуванням потужностей споруд; пропускної спроможності мереж, із забезпеченням умов для проектування вводу; місця підключення; місця розташування водомірного вузла.
 
Отже, в Правилах 2008 року передбачене право водопостачального підприємства визначати місце розташування водомірного вузла.

В будь-якому випадку Ви можете оскаржити в суді дії КП «Вода Донбасу» по відмові у виданні Вам технічних умов, оскільки Ви як споживач маєте право обрати для себе будь-який вид споживання послуги водопостачання: або за обліком або за нормативним споживанням. Крім цього, якщо раніше лічильник у Вас перебував у вертикальному положенні і водопостачальне підприємство з цим погодилося шляхом його пломбування – воно само визнало правомірність встановлення лічильника саме таким способом. Просто можливо в цій ситуації Вас наштовхують на здійснення переносу водопровідного вводу, а для цього потрібен проект, який за додаткові кошти Вам виготовить «Вода Донбасу».

Відправити
Друкувати
123...323334
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...