11 Грудня 2017 p.
Питання та відповіді
123...323334

Проконсультуйте, будь-ласка, якими нормативно-правовими актами регулюється ціна на гарячу воду для підприємців та юридичних осіб. ЖЕК рахує вартість підігріву гарячої води по ціні опалення 707грн.

 

Відповідно до листа НКРЕ України від 17.09.2010 року № 5881/23/17-10 «Щодо розподілу обов’язків» тарифи на централізоване постачання гарячої води встановлюються органами місцевого самоврядування кінцевим споживачам з урахуванням тарифів на теплову енергію (виробництво, транспортування, постачання) та річних норм споживання теплової енергії, встановлених НКРЕ (НКРРКП).

Таким чином, якщо Ви не погоджуєтеся з правильністю нарахування за підігрів гарячої води, Вам необхідно в порядку, встановленому Законом України «Про доступ до публічної інформації» звернутися до місцевої ради або виконкому із запитом про отримання копії рішення про встановлення тарифів на централізоване постачання гарячої води. У випадку, якщо ЖЕК неправомірно застосовує це рішення і нараховує більшу плату – сміливо звертатися до суду з вимогою про перерахунок плати та стягнення збитків.

 

Відправити
Друкувати
123...323334
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...