ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняБорг тепловиків перед «Нафтогазом» за тиждень збільшився на 818 млн грн

Борг тепловиків перед «Нафтогазом» за тиждень збільшився на 818 млн грн

Заборгованість контрагентів Компанії за природний газ складає 71,6 млрд грн (збільшення на 808 млн грн, або 1,1% за тиждень), в т.ч. в рамках роботи відповідно до положення про ПСО – 67,7 млрд грн
За тиждень підприємства ТЕЦ (виробництво електроенергії) збільшили борг на 707 млн грн (9,5%), виробники тепла – на 111 млн грн (0,3%), регіональні газозбутові підприємства зменшили борг на 5 млн гривень, про це повідомила пресслужба НАК "Нафтогаз України".
 
Станом на 13 жовтня 2020 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 44,3 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 818 млн грн (1,9%).
 
Заборгованість регіональних газозбутових підприємств складає близько 23,7 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 5 млн грн.
 
Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень зменшилась на 5 млн грн (0,1%) та складає близько 3,6 млрд грн.
 
Заборгованість КП ВО Київради «Київтеплоенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилась на 475 млн грн (16,6%). Сумарна заборгованість Київтеплоенерго складає близько 3,3 млрд грн.
 

Зростання заборгованості ТКЕ, ТЕЦ та газозбутових підприємств протягом третього тижня місяця є типовим та пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, використаного у вересні 2020 року, а розрахунки населення за послуги з постачання газу та теплової енергії у попередньому місяці здійснюються до 20-го числа поточного місяця. 

 
Коментарі (0)