ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійБрак коштів може паралізувати зимовий Львів

Брак коштів може паралізувати зимовий Львів

Львів готується до зими. Зимову техніку, та піско-соляну суміш готують, попри непроплати казначейства.

Львівські комунальні підприємства наразі вже мають 120 одиниць  зимової техніки. Районні адміністрації тим часом готують на зиму піскосуміш, однак є проблеми із проплатами казначейства.  Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Зазначається, що  районні адміністрації заготовляють піско-соляну суміш для посипання міських доріг. За інформацією керівників, у кожному районі є в середньому 900 тонн піскосуміші. Однак, за минулий зимовий сезон було використано в середньому 3,5 тис тонн.

Так, за словами голови Шевченківської районної адміністрації Львова Олександра Удовенко, вони отримали понад 900 тонн суміші, однак платіжні доручення за неї на суму 254 тис грн. казначейство не виконує. У Залізничному районі близько 1 тис. тонн є на залишках із попередніх закупівель, цієї ж осені тендеру поки не проводили через блокування коштів. Схожа ситуація склалася і у Личаківському  та Сихівському районах.

Нагадаємо, цього року Львів закупив 35 одиниць техніки та 2 од. обладнання. Для цього з міського бюджету виділили 18,8 млн грн. Наразі місту передано лише 7 одиниць, ще на 11 одиниць подали платіжні доручення в казначейство. Відтак, Львів прибиратимуть нові екскаватори-навантажувачі, міні-навантажувачі, трактори та багатофункціональний комунальний автомобіль.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, для роботи взимку підготовлено 6,5 тис. одиниць снігоприбиральної техніки. Це складає 100% від запланованого.

За словами профільного Міністра Геннадія Темника, наявна техніка, що знаходиться в автопарках комунальних служб, хоча і застаріла,  але відремонтована та у разі виникнення надзвичайних ситуацій, готова вийти на дороги.

 
Коментарі (0)