ГоловнаНовини ЖКГЖитлоДІУ рефінансувала майже півтисячі кредитів

ДІУ рефінансувала майже півтисячі кредитів

Українські родини не залишаються поза підтримкою державних житлових програм. За останній тиждень кількість сімей, що отримали допомогу на придбання житла збільшилась.

З початку поточного року 477 родин придбали житло за підтримки  держави.  На ці цілі Державна іпотечна установа спрямувала понад 108 млн грн. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі відомства.

Зокрема, за словами начальника управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганни Волобуєвої за період з 21 по 25 жовтня  Державна іпотечна установа рефінансувала 12 кредитів, наданих громадянам для придбання житла. На ці цілі було витрачено 4,1 млн грн.

Також керівник прес-служби додала, що наразі, на розгляді знаходиться ще 40 заявок на пільгові кредити для населення.

 «Сподіваємося, що кожна з цих родин отримає своє житло вже найближчим часом», - зазначила  Ганна Волобуєва.

 Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, уряд здійснив перерозподіл деяких видатків та надання кредитів державного бюджету, передбачених Мінрегіону на поточний рік. Зокрема, урядовим розпорядженням зменшено обсяг видатків за програмою «Здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов» на 35,6 млн гривень.

Також розпорядженням уряду зменшено обсяг видатків за програмою «Часткова компенсація відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» на 17 млн гривень.

 
Коментарі (0)