ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаКабмін доповнив функції Держенергоефективності

Кабмін доповнив функції Держенергоефективності

Держенергоефективності отримало повноваження з розробки пропозицій щодо запровадження та розвитку ринку "зелених" облігацій
Держенергоефективності отримало повноваження з розробки пропозицій щодо запровадження та розвитку ринку "зелених" облігацій, а також - участі у розгляді та відборі інвестиційних проектів та проектів екологічного спрямування у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, моніторингу їх впровадження, про це повідомила пресслужба Кабінету міністрів України.
 
"Актуалізація завдань агентства сприятиме посиленню роботи над запровадженням одного з інструментів фінансування проектів - "зелених" облігацій", - говориться у повідомлені.
 
Нагадаємо, Кабінет міністрів України призначив Безуса Валерія Олександровича головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.
 
Валерій Безус був визначений переможцем конкурсу на посаду голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження у січні 2020 року. Однак розпорядження про призначення переможця конкурсу на посаду призупинив з голосу колишній міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

На час відсутності голови агентства його функції виконував Костянтин Гура. 

 
Коментарі (0)