ГоловнаПублікаціїЗаконодавствоКабмін схвалив розстрочку для громадян, які не оформили субсидії

ІНФОГРАФІКА:

Весняне зростання пенсій та комуналки. Що швидше?


Доля комуналки в пенсії


Порівняння комунальних тарифів: Україна і США


Наскільки зросте ціна на електроенергію для населення з 1 березня 2017р


Головні досягнення уряду-2016


Як зростання «мінімалки» до 3200 грн вплине на пересічних українців


Норми споживання природного газу


Скільки заплатимо за житло після 1-го липня 2016р.


 

Як виростуть тарифи на ЖКП після подорожчання газу


Тарифи та соцстандарти діючі з 1 травня 2016р


Хто відповідає за якість електропостачання?
Управління багатоквартирним будинком


 
Які лампочки економніші


 
Нові рахунки за газВидобуток сланцевого газу

 
Баланс газу в українських ПСГВартість опалювального сезону 2015-2016


 

Loading...

Кабмін схвалив розстрочку для громадян, які не оформили субсидії

Кабінет міністрів України схвалив річну розстрочку для громадян, які не отримують субсидії, на сплату житлово-комунальних послуг.
Кабінет міністрів України схвалив 12-місячну розстрочку для громадян, що не отримують субсидії, на сплату житлово-комунальних послуг. Таке рішення було ухвалено сьогодні на засіданні уряду.
 
Під час обговорення цього питання голова НКРЕКП Дмитро Вовк пояснив, що громадяни, які не отримують субсидії, можуть написати заяву і отримати розстрочку на сплату житлово-комунальних послуг.

“Споживач отримає 50% до оплати, решта рахунку має бути оплачена рівномірно протягом квітня по вересень вже наступного року, до початку наступного опалювального періоду”, — сказав Дмитро Вовк. 

"Ми впровадимо 12-місячну розстрочку на оплату житлово-комунальних послуг для тих, хто не бажає отримувати субсидію", - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
 
"Тобто в нас є два механізми: з одного боку це субсидії та адресна допомога, і з іншого боку, якщо такий варіант не прийнятний - споживаємо сьогодні, платимо 12 місяців. Це буде означати, що навантаження на бюджет родини в розстрочці буде щомісячно менше, ніж це могло би бути".

Володимир Гройсман заявив, що цим механізмом зможуть скористатися як ті, хто не має права на субсидію, так і ті, хто субсидію оформляти не бажає з тих чи інших причин: "Отаких два компенсаторних механізми, які ми пропонуємо. Я упевнений, що все абсолютно буде спокійно, люди побачать рахунки, і побачать, що компенсація є прийнятною і навіть від підвищення ціни газу до ринкового рівня, на бюджетах родин це не позначиться"

 
Коментарі (2)
Наталія
21 Жовтня 2016 p. 10:38
ВОПРОС - а что будет с ОСББ у которого коллективный договор с Киевэнерго на теплоэнергию? Будет ли Киевэнерго учитывать этот вопрос при расчетах с ОСББ? В таких условиях жильцы будут просить отстрочки у ОСББ, а не у энергетиков. Ведь уже в мае ( а мы еще не успели расплатиться за апрель) Киевэнерго стоит с письмами - у вас долг и мы отключаем горячую воду. Будет ли г-н Гройсман защищать интересы ОСББ? Всех уговаривают собираться в ОСББ, но при этом не учитывают их интересы при популистских заявлениях.
Коля
21 Жовтня 2016 p. 20:09
Особливо неприємна ситуація з комунальними платежами у тих, кого чиновники-можновладці спочатку примусово позбавили робочого місця по незалежним від працівника причинам ( в результаті так званих "ліквідацій" держпідприємств, установ, організацій), тобто спочатку забрали у людини заробіток, а потім штучно приписують цій людині уявний дохід та ще й у розмірі двох прожиткових мінімумів, і на підставі цієї фальсифікації значно зменшують субсидію або взагалі її не нараховують.
Loading...

загрузка...
 
Loading...