ГоловнаПублікаціїЗаконодавствоКабмін знизив соцнорми на тепло-, газо - та електропостачання

Кабмін знизив соцнорми на тепло-, газо - та електропостачання

Уряд переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами
Уряд переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.
 
Зокрема, переглянуто соціальні нормативи використання:
  • теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та / або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;
  • електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт·г до 51 кВт·г на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;
  • природного газу для індивідуального опалення: з 5,5 куб. метра до 5,0 куб. метра на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.
 
Також, переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення у багатоповерхових будинках.
 

Слід зазначити, що відповідне рішення Уряду не передбачає здійснення перерахунку розмірів діючих субсидій, оскільки набирає чинності з 1 травня 2017 року. 

 
Коментарі (3)
Коля0
07 Лютого 2017 p. 20:53
Зниження соцнорм означає зменшення субсидій, а субсидії зараз взагалі віртуальні. Тому собеси не надсилають споживачам документ про призначення субсидії , як це було раніше. Тобто, жоден "одержувач" субсидії не може документально підтвердити своє право на цю субсидію. "Київгаз" і "Київводоканал" цим скористалися і поприписували побутовим споживачам штучні борги. Тепер тим бідним споживачам зовсім не просто довести, що вони платили з урахуванням віртуальної субсидії, а значить, менше, і це було законно.
Наталія
09 Лютого 2017 p. 10:26
Любой, кто получает субсидию, может получить распечатку субсидии - "сколько и за что" - в своем собезе.Субсидий много, собезы завалены работой,и просто не в состоянии все-всем отправлять расшифровки. Самое главное, что бухгалтеры, кто начисляет оплату за коммуналку, имеют эти расшифровки. Никто не мешает, не запрещает каждому поехать в приемный день в собез и получить свои документы.
Коля
12 Лютого 2017 p. 22:00
Мені "Київводоканал" приписав штучний борг у травні 2016 року при запровадженні нової форми платіжки, а "Київгаз" - ще раніше, також при зміні форми платіжки. Тепер я повинен у свій власний робочий час і за власний рахунок збирати довідки про субсидії, які мені надавались у 2014-2016 роках, і у свій робочий час і знову за власний рахунок везти ті довідки у відділення "Київводоканалу" та "Київгазу". Тобто, без ніякої своєї вини і по незалежним від мене причинам я повинен витрачати власний час, гроші і нерви.... --------------------------------------У якій ще державі можлива така "турбота" про людину?