ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаЛьвів планує повний перехід на відновлювальну енергетику

Львів планує повний перехід на відновлювальну енергетику

ер Львова заявив про амбітну иету "перейти на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в енергобалансі міста до 2050-го

В Україні розпочався історичний процес енергетичного переходу від викопного палива до чистої енергії. Мер Львова Андрій Садовий заявив про амбітну иету "перейти на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в енергобалансі міста до 2050-го". Очільник міста підписав відповідний меморандум із Міжнародною кліматичною організацією 350.org. Розповів про це під час офіційного відкриття Міжнародного екологічного форуму Lviv Eco Forum.

Тому Львів увійшов у п'ятірку міст-лідерів країн Східної Європи, що взяли на себе мету підтримувати лише чисту енергетику - Житомир, Кутаїсі (Грузія), Кам'янець-Подільський і Чортків.

Перехід на ВДЕ та дивестиції з викопної галузі - це єдине рішення, щоб запобігти подальшим кліматичним аномаліям.

"Такі політичні рішення забезпечать розробку енергетичних планів, кліматичних стратегій і залучення ще більшої кількості інвестицій в чисту енергетику. Перші підписанти - це міста-лідери, в які надходять інвестиції, та де вже впроваджується багато проектів із енергоефективності, сталої мобільності, будуються сонячні електростанції та ТЕЦ на біомасі", - каже Юлія Мельник, кампейнерка з відновлюваних джерел енергії 350.org у регіоні Східна Європа, Кавказ, Центральна Азія.

"Мета до 2050-го перейти на всі відновлювані джерела енергії - дуже амбітна. Її ставлять собі найуспішніші міста та країни світу. Роль Львова у тому, щоб бути локомотивом, який тягне процес вперед, щоб приєднувалися інші", - додав Андрій Садовий.

 

 
Коментарі (0)