ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГНа Сумщині спростили оформлення та розрахунок субсидій

На Сумщині спростили оформлення та розрахунок субсидій

ведуться щоденні прийоми громадян, працює «гаряча лінія», у мережі Інтернет функціонує «Калькулятор розрахунку субсидій»

На Сумщині спрощено систему призначення та розрахунок субсидій.

Про це у ході Всеукраїнської селекторної наради Міністерства соціальної політики України повідомила заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко, інформує прес-служба ОДА.

За її словами, для ефективного використання людських ресурсів та скорочення термінів призначення житлових субсидій на Сумщині застосовано єдину технологію прийому громадян. З усіма організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг налагоджено обмін інформацією для призначення та розрахунку субсидій без участі заявників.

Особи похилого віку та з обмеженими фізичними можливостями можуть звернутися до соціальних працівників територіальних центрів соціального обслуговування для оформлення документів для призначення субсидій на дому. До роботи з прийому документів у сільській місцевості залучені уповноважені особи сільських і селищних рад.

Триває інформаційно-роз'яснювальна робота щодо порядку призначення громадянам житлових субсидій: ведуться щоденні прийоми громадян, працює «гаряча лінія», у мережі Інтернет функціонує Калькулятор розрахунку субсидій.

Протягом січня-жовтня 2011 року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг в області звернулося 66,7 тисячі сімей. Призначено субсидії більш як 60 тисячам родин.

 
Коментарі (0)