ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГНацкомісія «послабила» боргові зобов'язання облгазам

Нацкомісія «послабила» боргові зобов'язання облгазам

Нацкомісія все ж додала до розрахунку нормативу розподілу коштів гарантованих постачальників природного газу мінімально необхідні витрати газорозподільних підприємств. У регуляторі таке рішення поснюють необхідністю забезпечення стабільного газопостачання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, незважаючи на низький рівень розрахунків газорозподільчих та газопостачальних підприємств з НАК «Нафтогаз України», все ж послабила боргові зобов’язання таких підприємств. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі НКРЕКП.

Однак, заради стабільного та надійного функціонування газорозподільчих мереж та необхідності фінансового забезпечення заходів передбачених Правилами безпеки систем газопостачання регулятор вносить до розрахунку нормативу розподілу коштів гарантованих постачальників природного газу мінімально необхідні витрати газорозподільних підприємств.

Нацкомісія зазначає, що борги газорозподільчих та газопостачальних підприємств перед «Нафтогазом» становлять 6,8 млрд грн.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у липні для потреб України було імпортовано 0,6 млрд куб. м природного газу. Весь об’єм було придбано у Словаччини. Крім цього, наголошується, що природний газ для потреб вітчизняних споживачів надходить виключно по словацькому газотранспортному коридорі в режиму 22,8 млн кубометрів на добу.

 
Коментарі (0)