ГоловнаНовини ЖКГГазопостачання"Північний потік — 2" Nord Stream 2 AG оголосив про банкрутство

"Північний потік — 2" Nord Stream 2 AG оголосив про банкрутство

Компанія-оператор газопроводу "Північний потік – 2" Nord Stream 2 AG оголосила про банкрутство. 106 працівників компанії отримали повідомлення про звільнення.
Компанія-оператор газопроводу "Північний потік — 2" Nord Stream 2 AG оголосила про банкрутство. Про це швейцарському телерадіомовнику SRF повідомила представник влади кантону Цуг Сільвія Тальманн-Гут.
 
"Нам повідомили сьогодні, що ця компанія не може продовжувати діяльність", — повідомила вона.
 
За її словами, 106 працівників компанії отримали повідомлення про звільнення.
 
Раніше 1 березня агентство Reuters повідомило з посиланням на джерела, що Nord Stream 2 AG розглядає можливість подачі на банкрутство через введені проти неї американські санкції.
 
Федеральний канцлер Олаф Шольц заявив, що уряд Німеччини тимчасово зупиняє сертифікацію газопроводу "Північний потік-2" для постачання російського газу до ФРН на тлі визнання Росією "незалежними" так званих "Л/ДНР".
 

За даними ЗМІ, після цього німецьке Міністерство енергетики призупинило процес сертифікації "Північного потоку-2". 

 
Коментарі (0)