ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГСпоживачі будуть отримувати до 12 нових платіжок

Споживачі будуть отримувати до 12 нових платіжок

На сьогодні в квитанціях на оплату ЖКП - від семи до 10 комунальних послуг, але вже незабаром з'явиться ще 12

На сьогодні в квитанціях на оплату ЖКП - від семи до 10 комунальних послуг, але вже незабаром з'явиться ще 12.

Так, платіж за холодну воду буде розділений на чотири: власне холодна вода, абонентська плата (тобто платіжка за те, що вам надрукували і прислали платіжку), за повірку лічильника і окремо за його обслуговування.

Аналогічна ситуація буде з гарячою водою та опаленням.

Вважати послуги окремо будуть з 1 травня, а ось буде це все в одній платіжці різними рядками або взагалі окремими квитанціями, ще остаточно не вирішено.

За словами заступника голови КМДА Олексія Тихонова, для кожного будинку буде розраховуватися індивідуальна вартість, і від неї залежить і розмір навантаження. Також на те, що буде в платіжках, а що ні, вплине і форма управління будинком.

Крім того, в травні українцям перерахують субсидії. Формула розрахунку субсидії зміниться так, що кожній родині доведеться платити більше. Якщо зараз сім'ї в середньому віддають 15% сукупного доходу, то через кілька місяців норму підвищать до 20%.

Щоб розрахувати відсоток знижки, який для кожної сім'ї різний, необхідно Оход на одного члена сім'ї розділити на два прожиткові мінімуми і помножити на 15%. Наприклад, якщо середній дохід на одну людину - 3 тисячі, то сім'я може платити за комунальні послуги 11,6% свого доходу.

 

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
09 Березня 2020 p. 20:35
Раніше усі компослуги сплачувались однією платіжкою. Потім придумали так звану "комісію" (споживач повинен внести додаткову плату при сплаті за компослугу), і одну платіжку розділили на шість платіжок ( посортували по видам компослуг). Спочатку це шахраювання не дуже обурило споживачів - нікому тоді навіть у голову не прийшло, що тепер прийдеться платити чималу "комісію" окремо за кожну платіжку. А потім, через деякий час, вже розділені платіжки знову поділили принамні на дві - таким чином "комісія" збільшилася ще у 2 рази....----------------------------------------А тепер , наче б то, хотять усі компослуги об"єднати в одну платіжку, але при цьому штучно приписати споживачам неіснуючі борги та обнулити переплату, якщо вона є. Або подальше розмноження платіжок, а отже, і подальше зростання "комісії".Так або інакше будуть намагатися доїти споживача по максимуму.
Коля Пухов
09 Березня 2020 p. 20:39
А щодо субсидій, то їх немає вже майже два роки. A балачки про субсидії продовжуються й досі.