ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняВР прийняла законопроєкт про реалізацію Програми «Питна вода України» в цілому

ВР прийняла законопроєкт про реалізацію Програми «Питна вода України» в цілому

Депутати прийняли законопроєкт «Про Загальнодержавну цільову програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки» у другому читанні та в цілому.
Депутати прийняли законопроект «Про Загальнодержавну цільову програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки»  у другому читанні та в цілому.
 
Розроблений Мінрегіоном документ покликаний модернізувати систему водозабезпечення у громадах, про це повідомила пресслужба міністерства.
 
«Прийнятий законопроект є вкрай важливим, адже в Україні досі є міста, які не мають регулярного постачання якісної питної води. Документ дає законодавче підґрунтя для реалізації державної Програми «Питна вода України» та забезпечення сталого розвитку та реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення у громадах. У держбюджеті на 2022 рік передбачено фінансування програми розміром один мільярд гривень. Дякую народним депутатам за підтримку цього важливого документу та всім, хто працював над його розробкою, зокрема й профільному комітету Верховної Ради», – говориться у повідомлені.
 
Програма «Питна вода України» передбачає реалізацію понад 1700 інфраструктурних проєктів у регіонах протягом 2022-2026 років. 
 

Йдеться про будівництво і реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення, водозабірних споруд, водопровідних очисних споруд, базових лабораторій контролю якості питної води, стічних вод та оснащення їх сучасним контрольно-аналітичним обладнанням тощо. 

 
Коментарі (0)