ГоловнаНовини ЖКГТранспортЗа тиждень для киян запустять 14 станцій кільцевої електрички

За тиждень для киян запустять 14 станцій кільцевої електрички

Міська кільцева електричка, яка розпочне роботу менш ніж за тиждень, обійшлася міській владі у 180 млн грн. Про це сьогодні під час круглого столу з обговорення питання розвитку транспортної інфраструктури в рамках проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року повідомив голова КМДА Олександр Попов,

Міська кільцева електричка, яка розпочне роботу менш ніж за тиждень, обійшлася міській владі у 180 млн грн.

Про це сьогодні під час круглого столу з обговорення питання розвитку транспортної інфраструктури в рамках проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року повідомив голова КМДА Олександр Попов, передає кореспондент ІА «Україна Комунальна».

За словами столичного очільник, спочатку для киян відкритими будуть 14 станцій, а незабаром почнуть функціонувати ще 4.

«Рухомий склад – це реконструйована електричка, яка експлуатувалася на приміських маршрутах. Для початку буде працювати 10 локомотивів, але в майбутньому ми плануємо мати інший локомотив, - пояснив О.Попов. - Основні характеристики – 50 км завдовжки та 50 хв. загальний час проїзду. Приблизно 100 млн грн коштували роботи з будівництва конструкцій і 80 млн грн – це рухомий склад».

Чи розвиватимуть у подальшому гілку електрички, залежатиме від її популярності серед населення, запевнив чиновник.

Що ж стосується перспектив монорельсового (однорельсового) транспорту і «легких» вагонів, то «це питання опрацьовується, але тільки в теорії». Як повідомив голова КМДА, цей вид транспорту було б доцільно задіяти при будівництві гілки метро на Троєщину.

«Зокрема, ми б хотіли, щоб у нас з'явився легкий вагон, який би одночасно міг проходити по лініям швидкісного трамваю і міської електрички, а також без пересадки повертатися в цьому ж напрямку. Таке завдання ми поставили Крюківському вагонобудівному заводу», - підкреслив він.

 
Коментарі (0)