ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГЗапрацював онлайн-сервіс звернень за пенсіями

Запрацював онлайн-сервіс звернень за пенсіями

Пенсійний фонд впровадив онлайн модель звернення за призначенням пенсії. Сервіс є частиною системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі ("Е-пенсія")

Пенсійний фонд впровадив онлайн модель звернення за призначенням пенсії. Сервіс є частиною системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі ("Е-пенсія"), яку реалізує ПФ.

Про це розповів Голова правління ПФ Євгеній Капінус.

Новий сервіс передбачає надання документів для призначення пенсії в електронному вигляді. Після ухвалення рішення про призначення пенсії одержувачеві все ж доведеться прийти в ПФ за посвідченням. Про те, що прийшов час такого візиту, українцям повідомлять по електронній пошті або SMS.

За словами директора Департаменту інформаційних систем і електронних реєстрів Олександра Малецького, для того, щоб подати заявку онлайн, необхідно зареєструватися на веб-порталі електронних послуг, а далі заповнити відповідну анкету, завантажити необхідні документи, підписати заяву електронним підписом і відправити до ПФ. Цією послугою можна скористатися безкоштовно.

У ПФ відмічають, що впровадження такої системи повинно значно спростити взаємодію ПФ з громадянами, а також зменшити витрати часу.

"Найближчим часом ми презентуємо наступний етап - мобільний додаток через який можна буде самостійно подавати інформацію до Пенсійного фонду і отримувати її", - заявив Євгеній Капінус.

У додатку можна буде отримати інформацію:

- про свій заробіток;

- страхововий стаж;

- про те, на якому етапі розгляду знаходяться звернення та інше.

 

 
Коментарі (0)