20 Квітня 2024 p.
Про нас

Інформаційне агентство «Україна Комунальна» - перше та єдине в Україні галузеве інформаційне агентство про житлово-комунальне господарство країни.

ІА «Україна Комунальна» створене напочатку січня 2011 року (свідоцтво про державну реєстрацію  №309-172ПР), з метою надання оперативної, актуальної та об’єктивної інформації про стан житлово-комунального господарства України.

На сторінках сайту - найсвіжіші новини, публікації, інтерв’ю, коментарі та висновки експертів, поради юристів.

Як захистити себе від комунального свавілля, як підписати угоду із ЖЕКом чи створити ОСББ  – на ці та сотні інших питань, що напряму стосуються Вашого, шановний читачу, міста, будинку, дороги, нададуть відповіді наші експерти.

Експертами та дописувачами порталу є знані та авторитетні експерти ЖКГ, представники органів влади, громадських організацій. Найвідоміші експерти галузі увійшли до складу Ради експертів - експертно-консультативного органу при редакції ІА «Україна Комунальна».

Розвинута кореспондентська мережа вУкраїні, ексклюзивні та оперативні коментарі від першоджерел – експертів, знавців галузі, представників органів влади та громадськості - дозволяють ІА «Україна Комунальна» надавати своєму читачеві цікавий та якісний інформаційно-аналітичний продукт.

Електронна пошта для спілкування з редакцією ІА «Україна Комунальна»:

news@jkg-portal.com.ua - відділ новин