ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКабмін хоче передати встановлення комунальних тарифів від НКРЕКП до місцевої влади

Кабмін хоче передати встановлення комунальних тарифів від НКРЕКП до місцевої влади

Кабінет Міністрів України затвердив законопроєкт, що дозволяє передати можливість встановлювати комунальні тарифи від НКРЕКП до місцевої влади
Уряд затвердив законопроєкт, який передбачає що встановлення тарифів на теплову енергію, гарячу воду, водопостачання, водовідведення, повністю передається від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг до місцевої влади. 
 
Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
 
"Ми схвалили проєкт закону, яким пропонуємо передати повноваження встановлювати тарифи на теплову енергію, гарячу воду, водопостачання та водовідведення від НКРЕКП до місцевої влади. Тепер очікуємо на підтримку законопроєкту Верховною Радою", - заявив Денис Шмигаль.
 
З його слів, це - законопроєкт, який приймається на виконання чергового структурного маяка, затвердженого меморандумом з міжнародним валютним фондом. Тобто уряд виконав всі свої зобов’язання за програмою співпраці з фондом, які мали дедлайни в цьому році на цей термін.
 
Згідно з проєктом, НКРЕКП протягом двох місяців після набуття чинності цього закону повинна передати ліцензійні справи суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання і водовідведення обласним державним адміністраціям.

Законопроєкт ще має проголосувати Верховна Рада України. 

 
Коментарі (0)