ГоловнаПублікаціїТарифи ЖКГВР зареєстровано законопроект про звільнення пенсіонерів від сплати ЖКП

ВР зареєстровано законопроект про звільнення пенсіонерів від сплати ЖКП

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про внесення змін до Закону «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» щодо звільнення громадян похилого віку від оплати ЖКП
У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 8485 від 15.06.18р. про внесення змін до Закону «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» щодо звільнення громадян похилого віку від оплати житлово-комунальних послуг.
 
Метою законопроекту є звільнення громадян похилого віку від оплати житлово-комунальних послуг. Автор законопроекту є народний депутат України Рабінович Вадим.
 
Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», передбачивши в ньому:
  • гарантування державою кожному ветерану праці та громадянину похилого віку належний рівень життя, задоволення різноманітних життєвих потреб, подання різних видів допомоги шляхом, в тому числі, звільнення від оплати житлово-комунальних послуг;
  • звільнення громадян похилого віку від оплати житлово-комунальних послуг та безоплатне надання громадянам похилого віку, які проживають в жилих будинках, що не мають центрального опалення, палива в межах норм, встановлених Урядом України.
Прийняття законопроекту не спричинює необхідності внесення змін до інших законів України.
 
Реалізація законопроекту не потребує додаткових витрат із Державного бюджету України.
 

«Прийняття запропонованих змін дозволить мінімально забезпечити дотримання соціальних прав громадян похилого віку шляхом звільнення їх від оплати житлово-комунальних послуг» - говориться в пояснювальній записці до запропонованого законопроекту. 

 
Коментарі (0)