12 Серпня 2020 p.
Питання та відповіді
12345

Для забезпечення якісною електроенергією декількох приватних будинків коштами їхніх власників було придбано потужний трансформатор, який зареєстрований на одного з них. Тепер неможливо розділити лічильники на кожний будинок, щоб кожний платив за власними тарифами. Стало відомо, що офіційну прив’язку кожного лічильника до окремого користувача можливо здійснити за допомогою ОСББ. Чи можливо створити ОСББ для цілей користування тільки трансформатором? Який порядок створення? Яким законодавством регулюється? Чи можна в ту ж спільну власність включити інші об’єкти, які були побудовані спільно?

ОСББ згідно ст. 1 однойменного закону - юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання неподільного та загального майна, воно не створюється з метою використання трансформатора. У Вашому випадку краще об’єднатися в ОСМД або діяти на основі договору про спільну діяльність.

Відправити
Друкувати
12345
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: