26 Жовтня 2020 p.
Питання та відповіді
12345

Скажіть, будь ласка, які документи необхідно принести місцевій владі для зміни голови ОСББ? Невже для простої процедури зміни особи необхідно приносити той пакет документів, що і для нової реєстрації?

Відповідно до статті 24 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» для зміни відомостей про керівника у Єдиному державному реєстрі необхідно надати:

1. Заповнена реєстраційна картка Форма 4 - про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

2. Рішення уповноваженого органу юридичної особи про зміну керівника та підписанта(-тів) та/або розпорядження про їх призначення (примірник оригіналу або нотаріально засвідчена копія);

3. Документ що засвідчує повноваження довіреної особи.

Відправити
Друкувати
Роз’ясніть,будь ласка, хто ж є кінцевим вигодоодержувачем в об’єднанні співвласників багатоквартирного будинку? Співвласники? Мешканці створили ОСББ у будинку комунальної власності, будинок залишився на балансі комунального госпрозрахункового житлово-експлуатаційного підприємства, обслуговування будинку здійснюється керуючою компанією, яка за договором з міською радою надає послуги з управлінням житловим фондом комунальної власності міста. В свою чергу мешканці мають прямі договори з керуючою компанією та здійснюють оплату за надані послуги по затвердженим міською радою тарифам. В ОСББ не здійснюється ніяких додаткових коштів на утримання будинку, голова правління працює на добровільних засадах. Правління занепокоєне застосуванням штрафів до об’єднання у разі неподання даних про вигодоодержувача. Отримати данні від усіх співвласників багатоквартирного (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності) правління не має можливості та й вимагати такі документи від людей правління не має права.\r\n\r\n\r\n
12345
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: