11 Грудня 2018 p.
Погода
Питання та відповіді
123...232425

Як виміряти якість послуг і як вимагати реального перерахунку у «приватного» ЖЕКу? Кому підпорядковуються «приватні» ЖЕКи? І де проконсультуватися з приводу паркінгу? Як виробляються там нарахування і до кого звертатися за консультацією?

Чи є ЖЕК приватним, чи комунальним, він підпадає під дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги», його норми обов'язкові для всіх. Тому сміливо озбройтесь ст. 18 цього Закону та оформляйте акт-претензію разом з представниками приватного ЖЕКу, які зобов'язані з'явитися за викликом. Якщо ж цього не сталося, потрібно скаржитися в виконком, адже саме він проводив конкурс на виконавця послуг і саме він Вам нав'язав приватний ЖЕК. Що стосується паркінгу, то порядок оплати та тарифи встановлюються місцевими властями і все залежить від того, хто є балансоутримувачем землі під паркінг. Паркомати скасували як обов'язкові.

Відправити
Друкувати
Квартиронаймач (3-ох кімнатна квартира, не приватизована!) має величезну заборгованість по квартплаті (понад 30 тисяч гривень) і не збирається платити за комунальні послуги, посилаючись на те, що не має грошей, при цьому ніде не працює і не працювала жодного дня. Але має (у віці 25-ти років!) аж чотирьох малолітніх дітей і регулярно отримує допомогу на дітей, у тому числі, і виплати при народженні дітей. Остання дитина народилася 2 місяці тому назад і цій матері держава повинна виплатити більше, а ніж 100 тисяч гривень, на які вона і збирається жити у майбутньому. При цьому з нею проживає і її співмешканець (цивільний чоловік), який теж користується усіма комунальними послугами. Періодично у квартирі проживають квартиранти, які сплачують за це гроші.\r\nЯк заставити цю жінку платити за квартиру, якщо ЖЕК не звертається до суду і не вимагає, щоб ця людина платила за те, чим вона користується.\r\nНевже немає в нашій країні механізмів, для того, щоб примусити таких людей платити або їх виселяти чи переселяти у інше житло.\r\nПри цьому ця жінка не слідкує за своєю квартирою, у першу чергу за сантехнікою і, як результат, періодично затоплює сусідів, які проживають під нею.\r\nМожна продовжувати, у тому числі і те, як вона себе поводить і постійно порушує правила співіснування серед мешканців багатоквартирного будинку.\r\nЩо у цій ситуації можна зробити і хто може примусити ЖЕК виконувати свої обов\"язки?\r\n
123...232425
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...