ГлавнаяНовости ЖКХВодоснабжениеЧерез війну зруйновано дуже багато систем водопостачання

Через війну зруйновано дуже багато систем водопостачання

В Україні є проблеми із забезпеченістю водними ресурсами, особливо на тлі війни, коли зруйновано дуже багато систем водопостачання.
В Україні є проблеми із забезпеченістю водними ресурсами, особливо на тлі війни, коли зруйновано дуже багато систем водопостачання. Тож хочуть зробити моніторинг водних ресурсів за європейськими стандартами. 
 
Про це повідомила міністр захисту довкілля і природних ресурсів України Світлана Гринчук, пише "Україна Комунальна".
 
"Проблематика з водними ресурсами, із забезпеченістю водними ресурсами в Україні є. Особливо під час війни, під час повномасштабного вторгнення. У нас зруйновано дуже багато систем водопостачання, водозабезпечення. У нас постійно відбуваються додаткові забруднення через воєнні дії водних ресурсів, замінування" - заявила Гринчук.
 
За її словами, для Міністерства захисту довкілля залишаються вкрай важливими питаннями моніторингу та відслідковування обліку водних ресурсів.
 
"Ми хочемо зробити цей моніторинг за європейськими стандартами. У Закарпатті ми перший пілот вже імплементуємо, будемо його поширювати на всю Україну. Це коли й за кількістю води, по якості води, по хімічному складу води інформацію ми отримуємо в режимі реального часу" - розповіла Гринчук.
 
Міністр зазначила, що це дозволяє вчасно реагувати на проблеми, якщо вони з'являються.
 
Комментарии (0)