ГлавнаяПубликацииИнфографикаИнфографика: Какие нормативы используются при расчете субсидии

Инфографика: Какие нормативы используются при расчете субсидии

Субсидия назначается исходя из единых для всей Украины социальных норм жилья и нормативов потребления жилищно-коммунальных услуг, установленные постановлением Правительства
Право на получение жилищных субсидий имеют семьи, в которых плата за жилищно-коммунальные услуги больше определенного для них обязательного платежа.
 
Сейчас обязательный процент платежа рассчитывается индивидуально для каждой семьи по установленной формуле и зависит исключительно от доходов семьи:
 
- исчисляется среднемесячный совокупный доход домохозяйства
 
- среднемесячный совокупный доход делится на количество членов домохозяйства, и определяется среднемесячный доход на одного человека;
 
- доход на одного человека делится на размер прожиточного минимума на одно лицо в расчете на месяц, установленного на 1 января года, с которого назначается субсидия (размер прожиточного минимума на 01.01.2019 составляет 1853 грн.)
 
- полученный результат делится на 2, а затем умножается на 15%, и таким образом определяется процент от среднемесячного совокупного дохода.
 
После этого рассчитывается размер обязательного платежа: обязательный процент платежа умножается на среднемесячный совокупный доход домохозяйства.

Субсидия назначается исходя из единых для всей Украины социальных норм жилья и нормативов потребления жилищно-коммунальных услуг, установленные постановлением Правительства от 06.08.2014 № 409 (с изменениями). 

 

 
Комментарии (4)
Коля Пухов
20 марта 2021 г. 19:57
Субсидії були відмінені ще у 2018 році нерозумним Порошенком. ---------------------------------------------------Дивно, що олігарх, у якого хватало нахабства і хитрості прихватизувати пострадянські підприємства, так перед президентськими виборами сам свій рейтинг понизив , що й визначило результат виборів.
Коля Пухов
20 марта 2021 г. 19:58
Субсидії були відмінені ще у 2018 році, тобто, три роки тому. Але й досі ведеться пустопорожня балаканина про існування субсидій. Людей СМІ агітують подавати заяви на субсидії , а відділення соцзахисту пишуть відмови на ці заяви. --------------------- Таким чином посадовці продовжують імітувати існування субсидій.
Коля Пухов
28 марта 2021 г. 01:58
Газ у багатоквартирному будинку використовується тільки для плити. --------- Неважко здогадатися, що ті мешканці, які використовують вдома мало газу (і тому б хотіли індивідуальний лічильник), на своєму робочому місці мають можливість спалювати величезну кількість електроенергії для своїх особистих потреб за рахунок роботодавця. Під час роботи вони постійно користуються мікроволновками, електрочайниками, електрообігрівачами та іншими потужними електроприладами. Деякі умудряються на своєму робочому місці пекти, варити їжу додому, і навіть прати домашні речі, - і всі витрати електроенергії при цьому оплачує роботодавець; найчастіше це буває у держустановах.-------------------------------------То нехай ці держпрацівниці хоч за газ платять вдома нарівні з усіма мешканцями будинку - не ставте їм індивідуальний лічильник.
Коля Пухов
30 марта 2021 г. 21:57
На вулиці вже тепло, а батареї тепер розжарені, аж пашать. Ці "євро-реконструкції" фактично опалюють вулицю, адже мешканці відкривають усі вікна для охолодження кімнат. Доцільно би вже зараз припинити опалення не чекаючи середини квітня і не присилати рахунки за опалення вулиці.