ГоловнаНовини ЖКГІнфографікаІнфографіка: яка мінімальна температура у приміщеннях у країнах Європи

Інфографіка: яка мінімальна температура у приміщеннях у країнах Європи

У деяких регіонах України, зокрема, у Києві, починають включати опалення. Через удари росії по об'єктах енергетичної інфраструктури, необхідності економити газ і вугілля в квартирах українців буде не так тепло, як раніше.
У деяких регіонах України, зокрема, у Києві, починають включати опалення. Через удари росії по об'єктах енергетичної інфраструктури, необхідності економити газ і вугілля в квартирах українців буде не так тепло, як раніше. Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, середня температура в будинках становитиме 18 градусів, а мінімально допустима – 16 градусів. 
 
«Слово і діло» з'ясувало, яка мінімально допустима температура у будинках мешканців деяких країн Європи.
 
З європейських країн, які ми розглядаємо, найнижча мінімально допустима температура буде у будинках українців.
 
У Швеції рекомендують підтримувати температуру від 20 до 24 градусів у приміщенні. Температуру нижче за 18 градусів там вважають ризикованою для здоров'я.
 
У Данії раніше рекомендували зберігати у приміщеннях температуру на рівні 21 градуса (а в окремих випадках 22-25 градусів). Але цього року через витрати на електроенергію мінімальну температуру у будинках знизять до 19 градусів.
 
У Швейцарії у рамках добровільної кампанії з енергозбереження також рекомендували знизити температуру у приміщеннях до 19 градусів. В Італії теж, щоб знизити залежність від російського газу, температуру в приміщеннях цієї зими рекомендували знизити на один градус – до 19.
 
У Німеччині та Великій Британії мінімально допустима температура становить 18 градусів.
 

У сусідній з нами Польщі також у рамках економії закликали знизити температуру у приміщеннях до 17 градусів. Аналогічно у Франції. 

 
Коментарі (0)