ГлавнаяНовости ЖКХЭлектроэнергетикаФонд підтримки енергетики України вже має на рахунках від донорів 396,4 млн євро

Фонд підтримки енергетики України вже має на рахунках від донорів 396,4 млн євро

З початку роботи Фонду підтримки енергетики України на його рахунки від донорів надійшло 396,4 млн євро, про це в коментарі Укрінформу повідомила заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук
З початку роботи Фонду підтримки енергетики України на його рахунки від донорів надійшло 396,4 млн євро, про це в коментарі Укрінформу повідомила заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук, пише "Україна Комунальна". 
 
«Фактична сума, яка зараз на рахунках - це 396,4 млн євро. Якщо рахувати із тими внесками, які заявлені, - то загальна сума буде 405,1 млн євро», - сказала Гринчук. 
 
Зараз близько 10 млн євро знаходяться у процесі оформлення й перерахування на рахунки фонду. Всього Фонд підтримки енергетики наразі має 20 донорів, із них 13 - це уряди країн-партнерів, решта - це організації. 
 
«Фізично гроші до України не заходять. Секретаріат Енергетичного співтовариства відкриває рахунки у європейських банках, куди партнери переводять кошти», - зауважила чиновниця. В Україну допомога надходить у вигляді закупленого на запити енергетичних компаній обладнання та матеріалів для проведення ремонтів. 
 

Нагадаємо, з початку 2023 року в межах Фонду підтримки енергетики укладено 132 угоди про закупівлю енергетичного обладнання, палива та матеріалів на загальну суму в майже 100 млн євро. 

 
Комментарии (0)