ГлавнаяНовости ЖКХГазоснабжениеГазовики прифронтових областей отримали 20 тонн обладнання від чеських партнерів

Газовики прифронтових областей отримали 20 тонн обладнання від чеських партнерів

Міненерго Україна отримала від чеської газотранспортної компанії GasNet Sluzby, s.r.o. 5 вантажів гуманітарної допомоги загальною вагою понад 20 тонн
Міненерго Україна отримала від чеської газотранспортної компанії GasNet Sluzby, s.r.o. 5 вантажів гуманітарної допомоги загальною вагою понад 20 тонн, про це повідомила пресслужба міністерства, пише "Україна Комунальна".
 
Отримане газове обладнання вже доставлено до компаній Харківської, Миколаївської, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської та Запорізької областей.
 
Допомога надійшла за сприяння Секретаріату Енергетичного Співтовариства через Механізм цивільного захисту ЄС (UCPM).
 
«Ворог не припиняє прицільні атаки на українську енергетичну інфраструктуру. Дякуємо чеським донорам за обладнання, яке допоможе газовикам прифронтових областей проводити ремонти та забезпечувати роботу об’єктів критичної інфраструктури», - зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко.
 

Зазначимо, що загалом з Чехії за період повномасштабного вторгнення надійшло 13 вантажів загальною вагою 53,8 тонни, до яких увійшли трансформатори струму та напруги, легкові автомобілі, газове обладнання та інше необхідне устаткування. 

 
Комментарии (0)