ГлавнаяНовости ЖКХЭлектроэнергетикаХарківська ТЕЦ-5 відновила генерацію електроенергії

Харківська ТЕЦ-5 відновила генерацію електроенергії

Харківська ТЕЦ-5 відновила генерацію, зміцнивши цим стійкість дефіцитного вузла Північної електроенергетичної системи країни
Вчора, 17 травня,  Харківська ТЕЦ-5 відновила генерацію, зміцнивши цим стійкість дефіцититного вузла Північної електроенергетичної системи країни, про це повідомив голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович, передає пресслужба пдприємства. 
 
«Це була копітка і тривала робота щодо покращення нормативно-правових засад функціонування на енергетичному ринку підприємств, які для генерації використовують природний газ. Окремі слова щирої подяки міністерству енергетики, якому разом із Укренерго та НКРЕКП вдалося у цей складний для країни час фактично перезапустити механізм генерації для вітчизняних виробників», – говориться у повідомлені. 
 
Харківська ТЕЦ-5 отримала можливість увімкнути маневрові потужності блоку N1 та відновити надання послуги із забезпечення регулювання частоти та активної потужності в Об'єднаній енергосистемі України. Разом із тактичними успіхами на ринку продукування електроенергії керівник ТЕЦ-5 нагадав про актуальні й досі стратегічні виклики. 
 

«Важливо, щоб до обопільної, партнерської роботи, яка покликана забезпечувати стабільність нашої, надзвичайно кризової та дефіцитної ділянки Північної енергосистеми, приєднався і «Нафтогаз Трейдинг». Тому що, наприклад, згідно з чинним договором, ми досі не маємо певних лімітів фіксованого обсягу газу на червень. І говорити про планування та зрозумілу перспективу нашому підприємству сьогодні вкрай складно», – зазначив Олександр Мінкович.  

 
Комментарии (0)