ГлавнаяНовости ЖКХЭлектроэнергетикаЕнергетична інфраструктура має три види захисту від ракет та дронів - Агентство відновлення

Енергетична інфраструктура має три види захисту від ракет та дронів - Агентство відновлення

Агентство відновлення офіційно звернулося до партнерів щодо надання допомоги у технічному аудиті проєктної документації на захисні споруди та кошторисів будівництв
Агентство відновлення офіційно звернулося до партнерів щодо надання допомоги у технічному аудиті проєктної документації на захисні споруди та кошторисів будівництв, про це повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, пише "Україна Комунальна".
 
Урядом та Генеральним Штабом ЗСУ було прийнято рішення про захист обʼєктів енергетичної інфраструктури.
 
Перший рівень захисту – спорудження габіонів та біг-бегів. На сьогодні Агентство відновлення захищає 90 обʼєктів у 21 області від уламків дронів та ракет.
 
Другий рівень – це захист від дронів та шахедів. Бетонні конструкції, що будуються навколо основної мережі Укренерго, починаючи з березня цього року. Захищаємо 22 підстанції,  63 автотрансформатори у 14 областях.
 
Третій рівень – захист від ракет. Захищаємо 22 підстанції від прямого влучання найпотужнішими ракетами у 14 областях. 
 

«Тут працюємо спільно з Укренерго – вони формують завдання на проєктування та будівництво. Усі проєктні рішення узгоджуються з Генеральним штабом Збройних Сил та ДСНС. Під час проектування використовуються вихідні дані від ГШ, настанова для інженерних військ та міжнародні нормативні документи, отримані від спеціалізованих фахівців під час проходження навчання в Британії за нормативами та стандартами Британії та США», - зазначили в Агентстві. 

 
Комментарии (0)