ГлавнаяНовости ЖКХЭлектроэнергетикаЕнергетики завершили планові ремонти на останньому, 9-му енергоблоці АЕС

Енергетики завершили планові ремонти на останньому, 9-му енергоблоці АЕС

Енергетики завершили планові ремонти на останньому, 9-му енергоблоці АЕС, розташованих на підконтрольній Україні території. Відтепер на повну потужність працюють усі енергоблоки.
Енергетики завершили планові ремонти на останньому, 9-му енергоблоці АЕС, розташованих на підконтрольній Україні території, про це повідомила пресслужба Міненергетики, пише "Україна Комунальна".
 
Фахівці Національної атомної енергетичної компанії “Енергоатом” завершили планові ремонти на останньому, 9-му атомному блоці української атомної електростанції. Відтепер на повну потужність працюють усі енергоблоки, розташовані на підконтрольній Україні території, інформує Міністерство енергетики.
 
"Масштабну ремонтну кампанію на атомних станціях, яка тривала кілька місяців, завершено ще до початку зими. І це надзвичайно важливо, адже саме атомна генерація забезпечує понад 55% потреб країни в електроенергії. Це найбільш стійка та стабільна генерація, яка дала можливість вистояти нашій енергосистемі минулої зими. І впевнений: так буде і цього опалювального сезону", – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.
 
Також, за словами міністра, фахівці "Енергоатому" спільно з партнерами з компанії Westinghouse зробили все можливе, щоб атомні блоки ВВЕР 440, на яких раніше використовували російське паливо, вже цього року працювали на паливі, виробленому на заводі компанії у Швеції.
 
“Отже, ми не тільки вчасно завершили ремонти, але й поставили крапку в монополії росії на цьому сегменті ринку ядерного палива», — додав Герман Галущенко.
 

Загалом українські атомні електростанції мають 15 енергоблоків, 6 з яких — на нині окупованій російськими військами Запорізькій АЕС. 

 
Комментарии (0)