ГлавнаяНовости ЖКХОтопительный сезон 2023-2024Міністерство відновлення разом з USAID реформуватимуть сектор центрального теплопостачання

Міністерство відновлення разом з USAID реформуватимуть сектор центрального теплопостачання

USAID через Проєкт енергетичної безпеки надаватиме підтримку Міністерству у реформуванні сектору централізованого теплопостачання на та енергетичного сектору.
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України разом з Проєктом енергетичної безпеки USAID підписали Меморандум про взаєморозуміння, який має на меті відновлення, реформування та розвитку енергетичної і муніципальної інфраструктури громад, забезпечення енергетичної стійкості, включаючи, зокрема, розвиток розподіленої генерації енергії з інтегрованою когенерацією, використання відновлюваної енергії та біопалив, та модернізацію централізованого теплопостачання, про це повідомила пресслужба Мінрозвідку, пише "Україна Комунальна".
 
USAID через Проєкт енергетичної безпеки надаватиме підтримку Міністерству у реформуванні сектору централізованого теплопостачання на та енергетичного сектору. 
 
Що має сприяти підвищенню енергетичної стійкості, шляхом пріоритезації концепцій проєктів енергетичної інфраструктури на муніципальному рівні, спрямованих на економічно обґрунтовану та фінансово стійку розподілену генерацію енергії з інтегрованою когенерацією, сприяння впровадженню різноманітних джерел енергії.  
 
Також, важливим елементом є сприяння розвитку когенерації, що забезпечить зниження кількості потенційних відключень енергії в аварійних ситуаціях. Також це забезпечить постійне постачання енергії об’єктам критичної інфраструктури у громадах.
 

Меморандум передбачає як співпрацю по задоволення пріоритетних потреб, так і допомогу у стратегічному плануванні відновлення та реформування енергетики та теплопостачання. Передбачається також підвищення обізнаності громадськості про відповідні реформи та законодавство, що будуть розроблятися та впроваджуватися в рамках співпраці.  

 
Комментарии (0)