ГлавнаяНовости ЖКХСтроительствоМодульне містечко для вагітних жінок, які евакуювалися з небезпечних місць з'явиться у Львові

Модульне містечко для вагітних жінок, які евакуювалися з небезпечних місць з'явиться у Львові

Модульне містечко для вагітних жінок, які евакуювалися з небезпечних місць, планують розгорнути у районі вулиці Тракт Глинянський. Це будуть дерев’яні будиночки хостельного типу.
Модульне містечко для вагітних жінок, які евакуювалися з небезпечних місць, планують розгорнути у районі вулиці Тракт Глинянський. Це будуть дерев’яні будиночки хостельного типу, адаптовані для потреб сім'ї, про це повідомила пресслужба  Львівської міської ради.
 
«У містечку зможе проживати до 160 людей. Тут буде передбачено окреме місце для візочків, для приготування їжі тощо. І локація спокійна, і недалеко до центру», - говориться у повідомлені.
 
Зараз у Львові живуть 209 жінок, які очікують на народження дитини та рятуються від війни. За останні 40 днів у Львові народилося майже 200 діток вимушено переміщених українок.
 
Нагадаємо,  у Львові у Стрийському парку вже розпочали зводити перше модульне містечко. У 88 будиночках, які облаштують до кінця цього тижня, житиме орієнтовно 350 людей, переважно – студентів.
 

До кінця тижня мобільні містечка планують облаштувати і в інших локаціях міста для 1 тисячі людей. 

 
Комментарии (0)