ГлавнаяНовости ЖКХГазоснабжение"Нафтогаз" домовився з японською компанією про модернізацію ТЕЦ

"Нафтогаз" домовився з японською компанією про модернізацію ТЕЦ

НАК "Нафтогаз України" уклала меморандуми з двома японськими компаніями щодо модернізації теплоелектроцентралей та розвитку спільного проєкту у сфері вітрової енергетики
НАК "Нафтогаз України" уклала меморандуми з двома японськими компаніями щодо модернізації теплоелектроцентралей та розвитку спільного проєкту у сфері вітрової енергетики, про це повідомила пресслужба компанії, пише "Україна Комунальна".
 
Документами передбачається, що японська корпорація Sumitomo Corporation (SC) допоможе провести техніко-економічне обґрунтування модернізації систем теплопостачання в Україні за підтримки уряду Японії.
 
SC також сприятиме залученню фінансування від японських державних фінансових установ.
 
"ТЕЦ в Україні, та особливо ті, що були передані "Нафтогазу", будувались давно й мають вкрай застарілу матеріальну базу. Ми дуже зацікавлені у їх модернізації з використанням передових японських технологій. Це важлива співпраця, яка, як ми сподіваємося, призведе до реальних інфраструктурних проєктів", – зазначив очільник Групи "Нафтогаз" Олексій Чернишов.
 
Нагадаємо, Sumitomo – це велика японська промислова і торгова група компаній, яка має диверсифіковані бізнес-інтереси в різних галузях у всьому світі. Має понад 400-річну історію. Загальні активи групи оцінюються приблизно у 90 мільярдів доларів США.
 
Встановлення вітрових турбін потужністю 1 МВт передбачено другим меморандумом, який Група "Нафтогаз" підписала з японською компанією Komaihaltec. Турбіни мають бути встановлені на одному з об’єктів Групи.
 

"Цей проєкт – частина нашого руху в досягненні повної вуглецевої нейтральності. Він дозволить замістити енергію з традиційних джерел, яку споживає обʼєкт, чистою вітровою енергією. Ми сподіваємося, що проєкт виправдає покладені на нього очікування й ми зможемо поширити досвід також на інші об'єкти Групи", – повідомив Олексій Чернишов. 

 
Комментарии (0)