ГлавнаяНовости ЖКХЭлектроэнергетикаПопри зростання споживання до кінця тижня дефіциту в енергосистемі не очікується

Попри зростання споживання до кінця тижня дефіциту в енергосистемі не очікується

Глава "Укренерго" Володимир Кудрицький повідомляє, що на цьому тижні в енергосистемі України не очікується дефіциту електроенергії
Глава "Укренерго" Володимир Кудрицький повідомляє, що на цьому тижні в енергосистемі України не очікується дефіциту електроенергії, незважаючи на збільшення споживання і холодну погоду.
 
Попри похолодання та зростання споживання до кінця цього тижня серйозного дефіциту в енергосистемі не очікується, про це розповів голова "Укренерго" Володимир Кудрицький, пише "Україна Комунальна".
 
На наступному ж тижні покрити споживання може допомогти прогнозоване збільшення теплової генерації, а при потребі, й аварійна допомога.
 
"Укренерго" все ще розраховує на збільшення комерційного імпорту електроенергії, обсяг якого наразі є недостатнім. Імпорт електроенергії був би економічно оптимальним джерелом для збалансування енергосистеми в холодні дні.
 
Також Кудрицький додав, що українці не перевантажують електромережі та ставляться більш ощадливо до споживання електроенергії.
 

"Цей формат заклику до суспільства дає свої результати і я хочу, користуючись нагодою, ще раз його повторити – нам всім необхідно продовжувати ощадливо ставитись до споживання електроенергії. Графік, який ми демонструємо в мережі кожного дня, дає уявлення коли саме є найбільше споживання - це ранковий та вечірній пік. І в ці години заклик заощаджувати електроенергію є найбільш актуальним", – сказав голова "Укренерго". 

 
Комментарии (0)