ГлавнаяНовости ЖКХГазоснабжениеросіяни пошкодили газопроводи на Харківщині та Сумщині

росіяни пошкодили газопроводи на Харківщині та Сумщині

Міністерство енергетики повідомляє, що у Харківській і Сумській областях внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено розподільні газопроводи
Міністерство енергетики повідомляє, що у Харківській і Сумській областях внаслідок ворожих обстрілів 17 квітня пошкоджено розподільні газопроводи. Без газопостачання залишилися понад 800 споживачів, про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики, пише "Україна Комунальна".
 
За інформацією Сумської обласної військової адміністрації, вночі 17 квітня росіяни обстріляли з РСЗВ Білопілля. Внаслідок обстрілу пошкоджено багатоквартирні та приватні житлові будинки, автомобілі.
Також пошкоджено газопровід, та лінію електропередачі. Без електропостачання залишилися 746 абонентів.
 
Крім того, за даними Міненерго, через бойові дії відключалася високовольтна повітряна лінія на Донеччині. Після аварійного ремонту лінію включено в роботу.
 
З технічних причин відключалася повітряна лінія на Харківщині, внаслідок чого знеструмилися високовольтні підстанції і повітряні лінії, які живлять побутових споживачів Харкова та області. Протягом двох годин споживачів було заживлено. Вночі знову були короткочасні аварійні відключення високовольтних ліній у Харківській області. Зараз триває відновлення електропостачання споживачам.
 

Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі вчора застосовувалися графіки відключень у Харківській області та для промисловості у Кривому Розі, обмеження діють і сьогодні. 

 
Комментарии (0)