ГлавнаяНовости ЖКХЖильеРосійські окупанти знищили та пошкодили понад 1100 будівель в Ірпені

Російські окупанти знищили та пошкодили понад 1100 будівель в Ірпені

Відповідно до підрахунків, для відновлення всієї інфраструктури Ірпінської громади після масштабних руйнувань окупантами потрібен $1 млрд
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук разом із міським головою Ірпеня Олександром Маркушином та народним депутатом Олександром Горобцем обговорили та склали попередній план підтримки парламентом процесу відновлення Ірпінської громади.
 
“Разом із міським головою Ірпеня Олександром Маркушином і народним депутатом Олександром Горобцем обговорили та склали попередній план підтримки парламентом процесу відновлення Ірпінської громади”, - зазначив Стефанчук.
 
За його словами, російські окупанти знищили та пошкодили понад 1100 будівель в Ірпені, руйнування охопило 71% території міста.
 
“Відповідно до підрахунків, за словами колег, для відновлення всієї інфраструктури Ірпінської громади після масштабних руйнувань окупантами потрібен $1 млрд”, - повідомив Голова ВР.
 
Нагадаємо, на початку квітня Ірпінь, Буча, Гостомель та вся Київська область були визволені від російських загарбників. У визволених містах та селах зафіксовані масові вбивства загарбниками цивільних.
 

Наразі тривають роботи з відновлення електро-, газо- та водопостачання, розмінування.  

 
Комментарии (0)