ГлавнаяНовости ЖКХТранспортСервісом замовлень квитків для військовослужбовців вже скористались 5600 українських захисників

Сервісом замовлень квитків для військовослужбовців вже скористались 5600 українських захисників

Абсолютний маршрут-лідер по популярності - Краматорськ - Київ - Краматорськ, одразу за ним - Київ - Дніпро та Харків - Львів.
З моменту запуску сервісу замовлень квитків для військовослужбовців, ним скористались 5600 українських захисників та захисниць, про це повідомила пресслужба Укрзалізниці, пише "Україна Комунальна".
 
Абсолютний маршрут-лідер по популярності - Краматорськ - Київ - Краматорськ, одразу за ним - Київ - Дніпро та Харків - Львів. 
 
Нагадуємо, що військовослужбовці Сил оборони України в разі відсутності квитків на прямі рейси з/до потрібних міст можуть залишити заявку на сервісі замовлень квитків для військових за посиланням: https://services.uz.gov.ua/military
 
Забронювати квитки можливо на певний перелік поїздів, які прямують з/до міст, наближених до зони ведення бойових дій, а залишити заявку потрібно не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда з початкової станції. 
 
Викупити заброньований квиток можна в касі вокзалу не пізніше ніж за годину до відправлення поїзда, предʼявивши касиру військовий квиток/посвідчення офіцера. 
 

У випадку, якщо ви військовослужбовець, і вам не вдалося зарезервувати квиток у потрібному напрямку, телефонуйте за номером 0800 503 222.  

 
Комментарии (0)