ГлавнаяНовости ЖКХЭлектроэнергетикаСитуація в енергосистемі станом на ранок 23 січня

Ситуація в енергосистемі станом на ранок 23 січня

Дефіциту електроенергії в енергосистемі не фіксується. Потреби споживачів покриває власна генерація, також планується імпорт електроенергії
Дефіциту електроенергії в енергосистемі не фіксується. Потреби споживачів покриває власна генерація, також планується імпорт електроенергії, пише "Україна Комунальна".
 
З короткострокового ремонту в роботу виведено блок ТЕС, також у резерві 2 блоки і 4 корпуси теплової генерації, які буде підключено до мережі за потреби. Система збалансована. Графіки відключень не застосовуються.
 
Проте Міненерго нагадує про важливість зменшення навантаження на енергосистему у пікові години споживання (з 10:00 до 12:00 та з 17:00 до 19:00 години). Просимо споживати електроенергію відповідально.
 
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
 
Внаслідок бойових дій відключилась повітряна лінія ПЛ 150 на Дніпропетровщині, у результаті знеструмились побутові споживачі. Всіх заживлено за резервом. У районі ведуться бойові дії.
 
СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС
 
Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 15,61 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.
 
ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ
 

Імпорт електроенергії на поточну добу прогнозується обсягом 6595 МВт*год. Експорту не передбачається. 

 
Комментарии (0)