ГлавнаяКомментарииЭлектроэнергетикаІ.Тинний:" 4 гривні тариф мусив бути п'ять-сім років тому. Питання перегляду тарифів давно перезріло"

І.Тинний:" 4 гривні тариф мусив бути п'ять-сім років тому. Питання перегляду тарифів давно перезріло"

Рішення щодо перегляду тарифу на електроенергію для населення перезріло на 5-7 років. Про це заявив співзасновник Української асоціації відновлюваної енергетики Ігор Тинний
Рішення щодо перегляду тарифу на електроенергію для населення перезріло на 5-7 років. Про це заявив співзасновник Української асоціації відновлюваної енергетики Ігор Тинний, пише "Україна Комунальна".
 
Влада та регулятор діють з невеликим запізненням і потрібно було б вже взагалі скасувати пільгове тарифоутворення для населення.
 
"Це не означає, що треба бідних людей робити ще біднішими. Абсолютно ні. Потрібно, аби компенсація з бюджету здійснювалася лише нужденним, а не всім поспіль", - підкреслив він.
 
Інвестор пояснив, що таке рішення дозволить будувати нову маневрову генерацію, що дозволить зменшити кількість відключень світла. 
 
"Поки на ринку через оці ідіотські соціалістичні тарифоутворення є криза неплатежів. Ну, хто буде вкладати гроші, якщо ви не знаєте, у вас контракт буде на один рік, чи на п'ять, чи на один місяць, і з вами розрахуються повністю чи частково. Ніхто, ніколи, сповна розуму не буде нічого нового будувати", - підсумував Тинний.
 

Раніше член парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк розповів, що вартість електроенергії для населення можуть підняти до 5 грн/кВт-г, щоб залучити кошти у будівництво нових генеруючих потужностей. 

 
Комментарии (0)