ГлавнаяНовости ЖКХОтопительный сезон 2024-2025У Миколаєві завершується опалювальний сезон на всіх об’єктах, крім дитячих садочків та лікарень

У Миколаєві завершується опалювальний сезон на всіх об’єктах, крім дитячих садочків та лікарень

Місто вирішило закінчити опалювальний період з 28 березня 2024 року на всіх об’єктах, крім закладів дошкільної освіти, лікарень, пологових будинків, амбулаторій
Сьогодні, 28 березня, у Миколаєві буде завершено опалювальний сезон 2023-2024 рр., відповідне рішення ухвалив виконком Миколаївської міської ради у середу, 27 березня, пише "Україна Комунальна". 
 
«У зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб, яка становить більш як +8 С°, відповідно до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, виконком міської ради вирішив закінчити опалювальний період з 28 березня 2024 року на всіх об’єктах, крім закладів дошкільної освіти, лікарень, пологових будинків, амбулаторій», - йдеться у тексті рішення. 
 
При цьому, теплопостачальним підприємствам і споживачам тепла необхідно виконати відключення тепла в технологічній послідовності та з урахуванням експлуатаційних вимог не пізніше 5-денного терміну з дати прийняття рішення.
 
Нагадаємо, з п’ятниці на суботу, з 29 на 30 березня, завершується опалювальний сезон в Івано-Франківській громаді, про це розповів міський голова Руслан Марцінків.
 

Таке ж рішення прийняли в Житомирі. Через потепління опалювальний сезон закінчиться вже 30 березня. Відповідне рішення прийняли 25 березня на позачерговому засіданні міськвиконкому.  

 
Комментарии (0)