ГлавнаяНовости ЖКХСобытияУ недавно звільненому Високопіллі «Укрпошта» вже розпочали виплату пенсій

У недавно звільненому Високопіллі «Укрпошта» вже розпочали виплату пенсій

У звільненому від російських окупантів селищі Високопілля на Херсонщині працівники «Укрпошти» вже розпочали виплату пенсій, включно з заборгованістю за попередні місяці.
У звільненому від російських окупантів селищі Високопілля на Херсонщині працівники «Укрпошти» вже розпочали виплату пенсій, включно з заборгованістю за попередні місяці.
 
Про це повідомив у Телеграмі начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.
 
"Сьогодні працівниками Центру поштового зв'язку Дніпропетровської дирекції АТ "Укрпошта" доставлено та виплачено пенсії, включно із заборгованістю за попередні місяці, 59 жителям звільненого від ворога Високопілля", - повідомив Янушевич.
 
За його словами, пенсію отримали ті, хто раніше отримував її з рук листонош. Щодо тих, хто отримує пенсії на картки, питання доставлення пенсій вирішується і, слід сподіватися, буде вирішено незабаром.
 

Нагадаємо, Високопілля було звільнене від росіян на початку вересня. Селище зруйноване на 80%, у ньому залишилося 270 жителів.  

 
Комментарии (0)