ГлавнаяНовости ЖКХТранспортУряд відмовився від держрегулювання цін на паливо - Постанова

Уряд відмовився від держрегулювання цін на паливо - Постанова

Кабінет міністрів України зупинив дію пункту карантинної постанови, якою встановлювалися граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни бензинів та дизельного палива, що реалізуються на АЗС
Кабінет міністрів України зупинив дію пункту карантинної постанови, якою встановлювалися граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни бензинів та дизельного палива, що реалізуються на АЗС, про це повідомила пресслужба Кабміну.
 
Це закріплено урядовою постановою №594 від 17 травня 2022 року, яка оприлюднена на урядовому порталі.
 
Нагадаємо, уряд України у травні 2021 року на період дії карантину впровадив держрегулювання цін на АЗС, встановивши граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни реалізації палива. Міністерство економіки тричі на місяць оприлюднювало середні ціни літра ДП та бензину.
 
З урахуванням граничних торговельних націнок станом на середину травня максимальна ціна на "звичайний" бензин для його продажу через мережу АЗС не мала перевищувати 39,86 грн/літр, на "звичайне" дизпальне - 42,31 грн/літр.
 

Оперативний штаб при Кабміні 17 травня ухвалив рішення відмовитися від державного регулювання цін на пальне, очікуючи, що ціни на бензин не перевищать 52 грн/л, дизпальне - 58 грн/л.  

 
Комментарии (0)