ГлавнаяНовости ЖКХТранспортУсі кошти з держфонду у наступному році перенаправлять на потреби безпеки та оборони

Усі кошти з держфонду у наступному році перенаправлять на потреби безпеки та оборони

У 2024 році надходження з державного дорожнього фонду (94,7 млрд грн), створеного у складі спецфонду держбюджету, буде спрямовано до загального фонду держбюджету з метою зміцнення армії
У 2024 році надходження з державного дорожнього фонду (94,7 млрд грн), створеного у складі спецфонду держбюджету, буде спрямовано до загального фонду держбюджету з метою зміцнення армії та посилення оборони держави. Це закріплено змінами до Бюджетного кодексу.
 
Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко, пише "Україна Комунальна".
 
«Усі кошти з дорожнього фонду на наступний рік (94,7 млрд грн) будуть перенаправлені на потреби оборони, що дозволить мобілізувати усі можливі внутрішні ресурси на цей напрямок. Це не тільки інвестиція у перемогу, але й створення нових робочих місць та підтримка економіки», - зазначив Марченко.
 
Повідомляється, що відповідний ресурс буде сформовано за рахунок акцизів з авто та пального, а також інших платежів, з яких фінансувалося будівництво та ремонт доріг.
 
У наступному році дорожня галузь продовжить отримувати фінансування завдяки трьом ключовим джерелам. Залишки коштів, джерелом формування яких були доходи державного дорожнього фонду станом на 1 січня 2024 року, які не використані в попередні бюджетні періоди (2021-2023 роки), використовуватимуться для забезпечення невідкладних заходів, пов’язаних з утриманням доріг у зимовий період.
 
Дороги, які є необхідними для військових потреб, будуть фінансуватися за рахунок коштів з резервного фонду Уряду України.
 

Крім того, будівництво та ремонт доріг також заплановано в рамках проектів, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями та урядами країн-партнерів. 

 
Комментарии (0)